Manuele therapie "stand van zaken"
Op vraag van WCPT en AXXON heeft IFOMPT de erkenning van BVMT-ABTM als lidvereniging ingetrokken en heeft AXXON de BCIG MT in de plaats gesteld. Dit wil zeggen dat op dit moment BVMT-ABMT niet meer als representatieve vereniging van IFOMPT mogen optreden en dus zeer zeker niet meer gemachtigd zijn de " erkenning van de manueel therapeut" verder te blijven toekennen zoals zij tot heden claimden
Sowieso, voor wie nog twijfelt ! iedereen ! die een bewijs heeft waaruit blijkt dat hij/zij manuele therapie heeft gevolgd kan, eens het MB bekrachtigd is een aanvraag tot erkenning indienen.
Wij hebben dan ook besloten om onze oudstudenten (zij die nog geen examen aflegden) de kans te geven om alsnog deel te nemen aan het koepelexamen Manuele therapie VMTV.